Reference

Petr Čerňanský

CEO ve společnosti Rybízák s.r.o.  

Na Rybizak.cz jsme velice spokojeni. Dříve nám PPC dělala renomovaná agentura a ve srovnání s Lenkou Svobodovou je to miliarda ku jedné ve prospěch Lenky. Díky a těším se na dlouholetou spolupráci.

Barbora Sklenářová 

www.oknodily.cz

Lenka Svobodová je opravdový profesionál na svém místě. Po jejím zásahu a doporučeních se nám rapidně zvýšil příchod poptávek, provedené optimalizace v rámci PPC kampaní přináší v poměru cena/výkon značné množství nově příchozích klientů. Pečlivý přístup, profesionální jednání a každotýdenní report. Za náš e-shop můžu jen doporučit, prostě skvělá spolupráce.

Ing. Kamil Jelínek

Realitní makléř RE/MAX Alfa

Jsem velmi spokojen s dosavadními výsledky, její komunikací, pracovním nasazením, znalostmi, dovednostmi a důvtipem, se kterým si sl. Svobodová dokáže poradit v řešení asi ne úplně typických kampaní v realitní branži. Zdůraznit bych chtěl její pečlivost. Co dále kvituji s povděkem je to, že o zadání aktivně přemýšlí, upozorňuje na nedostatky, přichází s nápady a navrhuje zlepšení, vše nad rámec svých povinností. Práce na mých kampaních bude možná nikdy nekončícím procesem a už teď uvažuji o prohloubení spolupráce s touto dynamickou mladou dámou. Také toto, věřím, svědčí o mé velké spokojenosti.

Pavel Štěpka

Ředitel Pharmacopea CZ s.r.o.

S Lenkou spolupracujeme řadu měsíců a jsme s její prací opravdu maximálně spokojeni. Naše rozsáhlé a složité kampaně neustále vylepšuje a vylaďuje. Skvěle komunikuje s podporou na Google - kdo si to někdy zkusil tak ví, že tato schopnost je k nezaplacení. Díky svým rozsáhlým znalostem v oblasti online marketingu skvěle spolupracuje s celým naším týmem a pomáhá tak značnou měrou k našemu úspěchu. Je vždy dostupná a v případě nutnosti řešit vzniklou situaci okamžitě reaguje. Spolupráci s Lenkou mohu vřele doporučit.

Ing. Ivan Svoboda

VOLTIK toys. - majitel, designér, konstruktér a technolog

Ať to nemusíte googlit, Lenka je moje dcera. Věřte, prosím, že pokud bych s její prací nebyl spokojen, doporučení bych nenapsal. Musel jsem přehodnotit svůj vztah ke slovu marketing, data jsou nezpochybnitelná. Nárůst nákupů na našem e-shopu voltik.cz ve srovnání se stejným obdobím loňského roku je v násobcích, přestože prodáváme dráž, než naši distributoři. Rovněž objednávky velkoodběratelů jsou proti loňsku mnohem vyšší. Vypadá to, že jediné, co se proti loňsku změnilo je, že je nás prostě díky marketingové aktivitě Lenky na internetu víc vidět.

Radim Malota

Creative Director | SUITU websites SE

V Suitu s Lenkou spolupracujeme v oblasti online marketingu již řadu měsíců a s její prací jsme byli vždy maximálně spokojeni. Její doménou není pouze správa kampaní našich klientů, ale také důsledné plnění zadaných termínů a vysoká kvalita zpracovaných reportů. Její služby můžeme doporučit dál. 

Pavel Neumann

www.pnholding.cz

Za pnholding.cz a.s. určitě doporučuji. Původně nám brigádně pomáhala s texty našich webovek a menší propagací. Takže jsme rádi, že se do toho pustila naplno a my tak získali konečně PPC odborníka. 

MUDr. Libor Novosad

Vesalion s.r.o., L.K.N.Arthrocentrum, s.r.o.

Spolupráce je velmi příjemná a erudovaná. Jsem maximálně spokojen, jak s kvalitou práce, profesionalitou, velkým přehledem v dané problematice a osobním milým přístupem. Spolupráci mohu všem velmi doporučit.