Reference

Lucie Konečná

Provozní ředitelka nanoSPACE

"S Lenkou spolupracujeme v nanoSPACE již od roku 2018. Lenka nám spravuje kampaně na Skliku a Adwords. Na Lence oceňujeme její obrovskou profesionalitu a pečlivost, ale také její rozhled a pracovní nasazení. Čeho si ale na Lence nejvíce ceníme, že se opravdu aktivně snaží pomoci firmě, upozorňuje na nedostatky, přichází s nápady a navrhuje zlepšení, a to i nad rámec svých povinností. S Lenkou je navíc jednoduchá a rychlá domluva."

Petr Čerňanský

CEO ve společnosti Rybízák s.r.o.  

Na Rybizak.cz jsme velice spokojeni. Dříve nám PPC dělala renomovaná agentura a ve srovnání s Lenkou je to miliarda ku jedné ve prospěch Lenky. Díky a těším se na dlouholetou spolupráci.

Ing. Kamil Jelínek

Realitní makléř RE/MAX Alfa

Jsem velmi spokojen s dosavadními výsledky, její komunikací, pracovním nasazením, znalostmi, dovednostmi a důvtipem, se kterým si sl. Svobodová (Malota) dokáže poradit v řešení asi ne úplně typických kampaní v realitní branži. Zdůraznit bych chtěl její pečlivost. Co dále kvituji s povděkem je to, že o zadání aktivně přemýšlí, upozorňuje na nedostatky, přichází s nápady a navrhuje zlepšení, vše nad rámec svých povinností. Práce na mých kampaních bude možná nikdy nekončícím procesem a už teď uvažuji o prohloubení spolupráce s touto dynamickou mladou dámou. Také toto, věřím, svědčí o mé velké spokojenosti.

Patrik Mališ

Country Manager / Strossle Czechia

"Lenka pro nás realizuje podporu obsahu na našem blogu www.strossle.com/cs a generování leadů. S její prací jsem velmi spokojen. Její práce nekončí jen nastavením PPC, ale přidává i hodnotné podněty k podobě landing page a textaci na webu. Mohu jenom doporučit ke spolupráci!"

Barbora Sklenářová 

www.oknodily.cz

Lenka Svobodová (Malota) je opravdový profesionál na svém místě. Po jejím zásahu a doporučeních se nám rapidně zvýšil příchod poptávek, provedené optimalizace v rámci PPC kampaní přináší v poměru cena/výkon značné množství nově příchozích klientů. Pečlivý přístup, profesionální jednání a každotýdenní report. Za náš e-shop můžu jen doporučit, prostě skvělá spolupráce.

Pavel Štěpka

Ředitel Pharmacopea CZ s.r.o.

S Lenkou spolupracujeme několik let a jsme s její prací opravdu maximálně spokojeni. Naše rozsáhlé a složité kampaně neustále vylepšuje a vylaďuje. Skvěle komunikuje s podporou na Google - kdo si to někdy zkusil tak ví, že tato schopnost je k nezaplacení. Díky svým rozsáhlým znalostem v oblasti online marketingu skvěle spolupracuje s celým naším týmem a pomáhá tak značnou měrou k našemu úspěchu. Je vždy dostupná a v případě nutnosti řešit vzniklou situaci okamžitě reaguje. Spolupráci s Lenkou mohu vřele doporučit.

Ing. Ivan Svoboda

VOLTIK toys. - majitel, designér, konstruktér a technolog

Ať to nemusíte googlit, Lenka je moje dcera. Věřte, prosím, že pokud bych s její prací nebyl spokojen, doporučení bych nenapsal. Musel jsem přehodnotit svůj vztah ke slovu marketing, data jsou nezpochybnitelná. Nárůst nákupů na našem e-shopu voltik.cz ve srovnání se stejným obdobím loňského roku je v násobcích, přestože prodáváme dráž, než naši distributoři. Rovněž objednávky velkoodběratelů jsou proti loňsku mnohem vyšší. Vypadá to, že jediné, co se proti loňsku změnilo je, že je nás prostě díky marketingové aktivitě Lenky na internetu víc vidět.

Dagmar Vystrčilová

www.svatebnisalondasa.cz

Lenka Svobodová (Malota) je opravdu profík, má dobré nápady a hlavně je s ní velmi rychlá komunikace. Její služby jsem využila k prezentaci nově otevřeného Svatebního salonu Dáša a můžu říct, že se mi zvýšil několikanásobně nárůst zákazníků. Lenku vřele doporučuji.

Radim Malota

Creative Director | SUITU websites SE

V Suitu s Lenkou spolupracujeme v oblasti online marketingu již několik let a s její prací jsme byli vždy maximálně spokojeni. Její doménou není pouze správa kampaní našich klientů, ale také důsledné plnění zadaných termínů a vysoká kvalita zpracovaných reportů. Její služby můžeme doporučit dál.

MUDr. Libor Novosad

Vesalion s.r.o., L.K.N.Arthrocentrum, s.r.o.

Spolupráce je velmi příjemná a erudovaná. Jsem maximálně spokojen, jak s kvalitou práce, profesionalitou, velkým přehledem v dané problematice a osobním milým přístupem. Spolupráci mohu všem velmi doporučit.

Pavel Neumann

www.pnholding.cz

Za pnholding.cz a.s. určitě doporučuji. Původně nám brigádně pomáhala s texty našich webovek a menší propagací. Takže jsme rádi, že se do toho pustila naplno a my tak získali konečně PPC odborníka.