Reference

Petr Čerňanský

CEO ve společnosti Rybízák s.r.o.  

Na Rybizak.cz jsme velice spokojeni. Dříve nám PPC dělala renomovaná agentura a ve srovnání s Lenkou je to miliarda ku jedné ve prospěch Lenky. Díky a těším se na dlouholetou spolupráci.

Ing. Marek Mohyla

Jednatel / ESENNCE.CZ

"Lenka je nejlepší PPC specialista, kterého jsme za celé působení firmy ESENNCE.cz zatím měli. Má skvělé analytické schopnosti, je rychlá a zároveň detailní a pečlivá. Neustále účty vylepšuje a přichází s vlastními doporučeními a zajímavými strategiemi. Na vaší firmě a jejích výsledcích jí bude záležet tak, jako na její vlastní. Spolupráce s ní je opravdu skvělá, všem vřele doporučuji."

Mgr. Alena Koubková

Masterfranchise pro ČR 2 + 2 škola matematiky, majitelka vybraných poboček

S paní Lenkou Malotovou spolupracujeme od srpna 2023 a jsme nadšeni. Reklamy na Googlu a Seznamu, které pro nás dělá, k nám opravdu přivádějí klienty. Díky ní se nám podařilo úspěšně nastartovat novou pobočku v Praze a získat nové klienty do stávajících poboček. Je spolehlivá a pečlivá a navíc velmi kreativní - s její pomocí jsme vylepšili náš web. Lenka je prostě profesionálka, která pracuje naplno. Když jsem se Lenky ptala, jak je možné, že její přístup a výsledky o tolik převyšují ostatní, se kterými jsme v minulosti spolupracovali, odpověděla, že pracuje tak, jak by sama chtěla, aby pracoval její PPC specialista, kdyby byla na místě klienta. K tomu asi není nic třeba dodávat.

Lucie Konečná

Provozní ředitelka nanoSPACE

"S Lenkou spolupracujeme v nanoSPACE již od roku 2018. Lenka nám spravuje kampaně na Skliku a Adwords. Na Lence oceňujeme její obrovskou profesionalitu a pečlivost, ale také její rozhled a pracovní nasazení. Čeho si ale na Lence nejvíce ceníme, že se opravdu aktivně snaží pomoci firmě, upozorňuje na nedostatky, přichází s nápady a navrhuje zlepšení, a to i nad rámec svých povinností. S Lenkou je navíc jednoduchá a rychlá domluva."

Ing. Kamil Jelínek

Realitní makléř RE/MAX Alfa

Jsem velmi spokojen s dosavadními výsledky, její komunikací, pracovním nasazením, znalostmi, dovednostmi a důvtipem, se kterým si sl. Svobodová (Malota) dokáže poradit v řešení asi ne úplně typických kampaní v realitní branži. Zdůraznit bych chtěl její pečlivost. Co dále kvituji s povděkem je to, že o zadání aktivně přemýšlí, upozorňuje na nedostatky, přichází s nápady a navrhuje zlepšení, vše nad rámec svých povinností. Práce na mých kampaních bude možná nikdy nekončícím procesem a už teď uvažuji o prohloubení spolupráce s touto dynamickou mladou dámou. Také toto, věřím, svědčí o mé velké spokojenosti.

MUDr. Martin Formánek, Ph.D., MBA

Lékář / centrumorl.cz

Paní Ing. Lenku Malotovou mohu jedině doporučit. Využil jsem jejích služeb k nastavení cílené reklamy na vydávané zdravotní prostředky a obecné zlepšení povědomí o nové ambulanci. Naše spolupráce přinesla brzy kýžené výsledky, kdy došlo k nárůstu počtu objednávek. Díky dobrému zacílení reklamy byl i přes naše poměrně velké představy dodržen stanovený finanční měsíční limit. Při četných přínosných konzultacích bylo navíc nastavení reklamy neustále dolaďováno a v současné podobě daleko předčilo naše původní očekávání. S paní Ing. Lenkou Malotovou budeme spolupracovat i nadále a při dalších kampaních bude naší první volbou.

Michael Rozsypal

Novinář a moderátor / Michaelův Mashup

„Lenka Malota je velká profesionálka a jsem velmi spokojen s naší spoluprací. Poradila mi, doporučila a nastavila řešení pro PPC reklamu na YouTube pro můj pořad Michaelův Mashup, což pomohlo zvýšit dopad mých videí. Oceňuju příjemnou a rychlou komunikaci.“

Tomáš Smetana

Jednatel společnosti Kovosmetana s.r.o.

Jsem velice rád, že jsem na základě kladných referencí oslovil právě inženýrku Lenku Malota. Vytvořila pro moji firmu srozumitelný a obsáhlý audit PPC reklamy. Teprve po tomto auditu jsem poznal jak velké mám v této oblasti rezervy. Po dlouhém telefonním rozhovoru, kde jsme dávali reklamu do pořádku vím, že budu služby paní inženýrky využívat pravidelně.“ (Po auditu navázána dlouhodobá spolupráce pokračující do dnes)

Barbora Sklenářová 

www.oknodily.cz

Lenka Svobodová (Malota) je opravdový profesionál na svém místě. Po jejím zásahu a doporučeních se nám rapidně zvýšil příchod poptávek, provedené optimalizace v rámci PPC kampaní přináší v poměru cena/výkon značné množství nově příchozích klientů. Pečlivý přístup, profesionální jednání a každotýdenní report. Za náš e-shop můžu jen doporučit, prostě skvělá spolupráce.

Ing. Šárka Zavadilová

Majitelka e-shopu a šicí dílny Ma-Tata

Paní Lenka Malota je profesionál s proklientským přístupem. Její doporučení a optimalizace PPC kampaní měla velmi pozitivní dopad na navýšení počtu objednávek našeho e-shopu při zachování stávajícího budgetu. Velmi oceňuji snahu firmě pomoci cennými nápady a návrhy na zlepšení, nad rámec smluvního vztahu. Spolupráci můžeme vřele doporučit.

Patrik Mališ

Country Manager / Strossle Czechia

"Lenka pro nás realizuje podporu obsahu na našem blogu www.strossle.com/cs a generování leadů. S její prací jsem velmi spokojen. Její práce nekončí jen nastavením PPC, ale přidává i hodnotné podněty k podobě landing page a textaci na webu. Mohu jenom doporučit ke spolupráci!"

Ing. Ivan Svoboda

VOLTIK toys. - majitel, designér, konstruktér a technolog

Ať to nemusíte googlit, Lenka je moje dcera. Věřte, prosím, že pokud bych s její prací nebyl spokojen, doporučení bych nenapsal. Musel jsem přehodnotit svůj vztah ke slovu marketing, data jsou nezpochybnitelná. Nárůst nákupů na našem e-shopu voltik.cz ve srovnání se stejným obdobím loňského roku je v násobcích, přestože prodáváme dráž, než naši distributoři. Rovněž objednávky velkoodběratelů jsou proti loňsku mnohem vyšší. Vypadá to, že jediné, co se proti loňsku změnilo je, že je nás prostě díky marketingové aktivitě Lenky na internetu víc vidět.

Pavel Štěpka

Ředitel Pharmacopea CZ s.r.o.

S Lenkou spolupracujeme několik let a jsme s její prací opravdu maximálně spokojeni. Naše rozsáhlé a složité kampaně neustále vylepšuje a vylaďuje. Skvěle komunikuje s podporou na Google - kdo si to někdy zkusil tak ví, že tato schopnost je k nezaplacení. Díky svým rozsáhlým znalostem v oblasti online marketingu skvěle spolupracuje s celým naším týmem a pomáhá tak značnou měrou k našemu úspěchu. Je vždy dostupná a v případě nutnosti řešit vzniklou situaci okamžitě reaguje. Spolupráci s Lenkou mohu vřele doporučit.

Radovan Zadražil

Kvinting.cz

S Lenkou spolupracujeme již delší dobu a rozhodně mohu její služby jen doporučit. K práci přistupuje zodpovědně a profesionálně. Problematice rozumí, komunikace je skvělá a její práce nám přinesla objektivně velké výsledky. S Lenkou jsme maximálně spokojeni.

Dagmar Vystrčilová

www.svatebnisalondasa.cz

Lenka Svobodová (Malota) je opravdu profík, má dobré nápady a hlavně je s ní velmi rychlá komunikace. Její služby jsem využila k prezentaci nově otevřeného Svatebního salonu Dáša a můžu říct, že se mi zvýšil několikanásobně nárůst zákazníků. Lenku vřele doporučuji.

Pavel Neumann

www.pnholding.cz

Za pnholding.cz a.s. určitě doporučuji. Původně nám brigádně pomáhala s texty našich webovek a menší propagací. Takže jsme rádi, že se do toho pustila naplno a my tak získali konečně PPC odborníka.